side-area-logo
image

Facebook, Twitter ve YouTube'u aktif şekilde kullanıyor, aynı zamanda kurumsal pazarlama ve reklam işiyle uğraşıyorum. Boş zamanlarımda da sizlere yararlı olabilecek eğitici videolar hazırlıyorum.

İletişim

Adres:
Demirtaş Mh. Yasemin Park Stesi
Osmangazi - Bursa / Turkey

Kafana Bişey mi Takıldı?
info@caglarakcam.com

WhatsApp:
caglarakcam

Son Yazılar
Oturum Aç

Kimsin sen?

Merhaba ben Çağlar, 22 Kasım 1988’te Antalya da doğdum. Aslen Kayserili olan ama şuan Bursada yaşayan orta halli bir memur ailenin ilk çocuğuyum. Baba mesleği gereği Türkiyenin dört bir tarafını gezip görme şansına eriştim. Gözümü Antalyada açtıktan 2 yıl sonra Kars'ın Sarıkamış ilçesinin Kazıkkaya diye bi köyüne taşındık. Köyde türkçe bilen tek bir çocuk bile görmeden 2 yıl geçirdim. O kadar sıkıcı bir yer ki  tek eğlencemin askerlerle içtimaya çıkmak olduğunu hatırlıyorum. Oradan Malatyaya taşındık. Kanal boyu diye upuzun bir caddesi ve yolun sonundaki dondurmacıyı hatırlıyorum bir tek.. 4 yıl da orda kaldıkdan sonra Erzurum'a geçtik. Erzurum hakkında hatırlanabilecek tek şey ise kar dı. Sadece Temmuz ayında kar'ın yerden kalktığını hatırlıyorum. 2 yıl da Erzurumda geçirdikten sonra babamın son tayin yeri olan Bursaya geldik. 17 ağustos depremi sıralarında korka korka gelsem de 1999 yılından beri burdayım ve değiştirmeyi de düşünmüyorum 🙂

image
Nasıl başladın bu işlere?

İlkokul günlerimi atari salonlarında fazla zaman geçirerek başladım. Dayım askere giderken oralara fazla gitmemem için bana bıraktığı bilgisayarla kıdem atladım. Bilgisayar ile ilk tanışmam benim yaşlarımdaki hemen herkes gibi oyunlar sayesinde başladı. Eski bilgisayarlarla yapılabilecek en iyi iş de manager lig oynamaktı ve bu konuda master yaparak başladım. Manager ekle/kaldır'ı ilk keşfedenlerden biriyim 🙂 Daha sonra adsl ile tanıştım ve online oyunlara sardım. 3-4 senelik Knight Online macerasının ardından. Bilgisayarı artık oyun için değil sosyal medya için kullanmaya başladım. Başlardan gır gır amaçlı kullanmaya çalışırken sürekli yeni şeyler öğrenmeye başladım. Onun kafasını şuna ekliyeyim bunun elindeki sigarayı şuna yapıştırayım derken deneme yanılma yöntemi ile birden fazla programı öğrenmiş oldum.

* Mağazama yada Portföyüme gözattın mı?
Eğitim ne alemde?

Baba mesleği gereği çok sık şehir değiştirdiğimi biliyorsunuz. Bu yüzden çok sık okul değiştirmek zorunda da kaldım. İlkokula Malatyada Gazi İlköğretim okulunda başladım. Malatya Merkezde rahmetli Turgut Özal'ın okuduğu okuldu ve 1. ve 2. sınıfı orda okudukdan sonra babamın tayini Erzuruma çıktı. 3. ve 4. sınıfı Atatürk Üniverstesinin içindeki Sabancı İlköğretim Okulunda okudum. Kampüsün içinde küçücük bi okuldu. Kaybolduğun zaman polislerin aramaya çıktığı bi okul o kadar büyük bi kampüstü 🙂 Sonra babaya bir tayin daha çıktı ve Bursaya geldik. 5. sınıfı evimizin yakınında olan Dilek Özer İlköğretim Okulunda okuduktan sonra 6. 7. ve 8. sınıfı Namazgah İhsan Dikmen İlköğretim okulunda tamamladım. O zamanlar Uludağ Üniversiteinin 17 yaş altı Basketbol takımında olduğum için Liseyi tüm takımın aynı okulda olduğu Bursa Erkek Lisesine kaydoldum. Erkek Lisesi, 1883 açılışlı ve osmanlıdan kalma bi okul olduğu için zemini tahtaydı ve her sene başı başı temizliği gaz yağıyla yapılırdı. O yüzden her dönemin başında kafamız gaz yağından güzelleşmiş şekilde ders dinlerdik 🙂 Liseyi ite kaka bitirdikten sonra üniverste sınavlarını beceremediğimiz için Anadolu Üniversitesine (Halk Dilinde - Açık Öğretim) başladım ve 2016 yılında İşletme bölümünü bitirdim.


85%
100%
95%
90%
95%
90%
95%
164
Hazır Proje
259
Farklı Müşteri
372
Biten Sipariş
100
Memnuniyet

Son Hazırlanan Projeler

Sizden önce hizmetlerimden yararlanan müşterilerin bazı projeleri

Müşteri
Yorumları

Beceri, Yaratıcılık ve en iyi Kombinasyonu satın alanlardan birkaç yorum;

Yardımcı olmak
ister misin?

Destek olmak için siteyi aşağıdaki butonlardan sosyal medya hesaplarında yaplaşarak yardımcı olabilirsin.

  • Like us on Facebook

  • Follow us on Twitter

  • Like us on Google +

  • Pin it on Pinterest

  • Add us on LinkedIn